Važni telefoni

Written by Media Centar FMK on .

Dežurna služba MUP 92

Vatrogasci Beograda 93

Hitna pomoć 94

Brojevi pretplatnika 988

Služba budjenja 9811

Razna obaveštenja 9812

 

Dezurne apoteke i zdravstvene ustanove 9821 ili:

Apoteka sveti Sava 6643 170

Apoteka Prvi maj 3241 349

Apoteka Bogdan Vujošević 2601 887

Apoteka Zemun 2618 582

 

Pozorišta i bioskopi 9822

Meteorološki podaci 9823

TV program 9825

Vesti 9827

Vodič kroz kulturni život grada 9842

Informacije o gradskom prevozu 303-33-70

Informativni centar AMSS 987

Bilet servis KCB 628-342

Autobuska stanica BAS 2636-299

Autobuska stanica Lasta 2638-555

Aerodrom Beograd 2094-444

Glavna železnicka stanica 3602-899

JP Elektrodistribucija Beograd 3405-555

JKP Beogradski vodovod i kanalizacija 3606-606

Urgentni centar 3618-444

SOS telefon za žene i decu žrtve nasilja 645-798

Studentska poliklinika 24 33 488

Univerzitetska biblioteka 3370 512